PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39329}

Mroczne niebo

Dark Skies
7,5 632
oceny
7,5 10 1 632
Mroczne niebo
powrót do forum serialu Mroczne niebo

Tyle szajsu powtarzaja, a tego godnego uwagi serialu jakos nie potrafia x( Nawet nie pamietam dokladnie dlaczego lubie ten serial, bo jak go puszczali to bylam jeszcze chyba w podstawowce... Ale zachwycily mnie te zdjecia i klimat lat 60tych w ktrore sa wplecione watki UFO... ehh mam nadzieje, ze kiedys sie doczekam ponownej emisji

Movie_Girl

Dokładnie nie które seriale tyle razy powtarzają, że już chyba każdy zna je na pamięić. A tego niestety jakoś stacja POLSAT nie może nam przypomieć szkoda bo to świetny serial, który nie wiedzieć czemu miał tylko 20 odcinków jak dobrze pamiętam z chęcią bym go zobaczyła jeszcze raz.

ocenił(a) serial na 10
ilka_b

Hmm... Wydaje mi się, że to jednak TVN puszczał ten serial. Pamiętam, bo to było w czasach, kiedy dostęp do TVN miałam mocno utrudniony i stawałam na głowie, żeby nie przegapic żadnego odcinka.

Zawsze_zielona

Mylisz się ten serial był emitowany na POLSACIE:))
to pamiętam bardzo dobrze:))

ocenił(a) serial na 10
ilka_b

Dokładnie. Ten Serial leciał na Polsacie. Czekam na jego reemisję z niecierpliwością.

Zawsze_zielona

nie TVN Polsat go kupił był w środy oki 21 i nigdy nie było reemisji nawet na necie go sie nie da znaleźć

użytkownik usunięty
atropos68

W necie wszystko jest, jak głosi stare porzekadło :). Sam dzisiaj odświeżyłem sobie cały sezon. Serial faktycznie przyjemnie się ogląda; pamiętam jak bardzo mi się podobał jak leciał na Polsacie.

ocenił(a) serial na 8

A spotkaliście się kiedyś z napisami do tego serialu? Znalazłem kilka torrentów, aczkolwiek jestem zaniepokojony, gdyż wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, iż nikt chyba jeszcze nie próbował Dark Skies przetłumaczyć. Mam nadzieję, że się mylę:)

ocenił(a) serial na 10
Tu_Tomasz

Pamiętam, że któryś z tłumaczy powiązanych z Napisy-org zastanawiał się podobno nad przetłumaczeniem napisów, jednak wkrótce potem zamknęli serwer i wszystko w łeb wzięło...

Movie_Girl

Odcinki 1-10 z lektorem są na RST

Movie_Girl

Świetnie, że Tele 5 wykupiło prawa do emisji serialu. W rękach Polsatu się tylko marnowały. Wkurza mnie tylko, że serial został anulowany. Początkowo miało być 5 sezonów, a finał miał mieć miejsce koło roku 2000.

ocenił(a) serial na 9
TAURI_3

Rzeczywiście masz rację, serial jest naprawdę świetny i ma ogromny potencjał, który zostal zmarnowany. Wielka szkoda, że ten serial nie został dokończony.

ocenił(a) serial na 4
mino87

.....bo nikt nie uwierzył w te kraby wyłażące z gardeł.
dlatego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones