Jeri Ryan

Jeri Lynn Zimmerman

7,0
1 125 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeri Ryan

Seven of Nine' -a już było nudno a już miałem przestać wyczekiwać na każdy odcinek (wtedy niestety po niemiecku ) a tu bum wchodzi borg i zmienia wszystko . Gratuluje roli została dla mnie na zawsze siedem

scarone

Dokładnie:) Siedem Z Dziewięciu zmieniła diametralnie ten serial. W Voyagerze mógłbym patrzeć na nią bez końca :D

scarone

bez 7 of 9 voyager stracił by bardzo dużo -zgadzam się z przedmówcą że ta postać uratowała ten serial... genialna rola... bardzo mnie poruszyła jej historia -nie będę pisał by nie marnować fabuły tym co nie widzieli tego serialu ale RESISTANCE IS FUTILE! w jej ustach brzmi tak że aż mnie ciarki przechodzą i pragnę z całej duszy wtedy odpowiedzieć jej -asimilate me :)

scarone

Tak! Voyager to był serial głupszy z odcinka na odcinek, ale za 7of9 mam do niego sentyment! Od niej zaczęła się moja wielka, niekończąca się przygota z masturbacją xD

scarone

Z tego co czytałem w Wiki (en) po wkroczeniu tej niezwykłej /pod wieloma względami*/ osobowości, wskaźniki oglądalności ów serialu WZROSŁY aż o ok. 60% !

*-co ciekawe, znakomite dopasowanie do postaci (W REALU: córka wojskowego i członkini, elitarnej organizacji AlfaPi, która ma jako cel /jak z "borgowego wychowania"/ DĄŻENIE DO PERFEKCJI, doskonalenie siebie i przywództwo dodatkowo).

Wg. mnie to wspaniała osoba i w realu i jako postać filmowa ma wile cech godnych do naśladowania (nie wspomniawszy o nie bywałej urodzie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones